HoryzontyHoryzonty

Bilety lotnicze i kolejowe

Twoja podróż zaczyna się tutaj!

Nasza oferta to nie tylko wyprawy i wycieczki. Poza nimi specjalizujemy się również w sprzedaży biletów lotniczych oraz biletów kolejowych w Polsce i za granicą. Czy służbowo, czy prywatnie, jeżeli potrzebujesz zakupić przeloty lub przejazdy na terenie całego świata skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 12 312 44 00 lub pod adresem biuro@horyzonty.pl .

Bilety lotnicze

Z naszą pomocą zakupisz bilet lotniczy w niemal każdy zakątek naszej planety. Współpracujemy z liniami zrzeszonymi w Międzynarodowym Zrzeszeniu Przewoźników Powietrznych - IATA. Dzięki temu kupując bilet za naszym pośrednictwem masz pewność, że pochodzi on z pewnego źródła i obsługiwany będzie przez rzetelną linię lotniczą. Oferujemy bilety indywidualne oraz grupowe. Skontaktuj się z nami, a znajdziemy to czego potrzebujesz!

 

Wybierasz się do Japonii?

Za naszym pośrednictwem wykupisz JR Pass czyli Japan Rail Pass, który jest najlepszym i najtańszym sposobem podróży po Japonii superszybkimi pociągami - Shinkansen! Do wyboru kilka wariantów podróży. Szczegóły w biurze.

 

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij