Przewiń
Wybierz kontynent lub kraj
Wybierz rodzaj
Wybierz termin

Oferta naszych wypraw i wycieczek

w gronie znajomych Wyjazdy na zamówienie

Ustaliłeś już z rodziną czy ze znajomymi termin wyprawy, w pracy macie już zaplanowane urlopy jednak nasza wyprawa na którą planujecie wyjechać odbywa się nieodpowiednim dla Was terminie? Napisz do nas! Jesteśmy otwarci na dostosowanie naszych programów pod pasujący Wam termin czy ułożenie programu tak, aby spełniał Wasze oczekiwania.

 

Sprawdź szczegóły

Dlaczego Horyzonty

Przygotowywanie wypraw i ich prowadzenia jest naszą pasją. Interesujemy się ptakami, wędrujemy po górach, jeździmy rowerami, fotografujemy i docieramy do najdalszych zakątków Ziemi, aby później podzielić się swoimi doświadczeniami i zdobytą wiedzą z Uczestnikami naszych wyjazdów.
20 latPodróżujemy z Wami
po całym świecie!
5 tys.Zadowolonych podróżników
każdego roku
60Ofert wyjazdów
w stałej ofercie biura
250Terminów dostępnych
przez 12 miesięcy w roku!

Klub Podróży Horyzonty Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zdalne zarządzanie biurem podróży poprzez wdrożenie dedykowanej platformy informatycznej rozwiązaniem na sytuacje kryzysowe Klubu Podróży Horyzonty.

Celem projektu jest zapewnienie zdalnej i zautomatyzowanej obsługi klienta, co znacznie poprawi jakość świadczonych usług oraz zwiększy odporność biura na sytuacje kryzysowe.Dofinansowanie projektu z UE: 234 719,17 PLN