Przewodnicy biura podróży Horyzonty

Przewodnicy

Nasi przewodnicy to grupa pasjonatów - przyrodników, geografów, przewodników górskich, historyków. To absolwenci różnych uczelni - są wśród nich dziennikarze, pisarze, ornitolodzy, botanicy, fotograficy. Tym, co ich łączy jest zamiłowanie do podróżowania i poznawania świata, a także pasja dzielenia się swoją wiedzą. To oni często proponują programy naszych wyjazdów, znając lokalne warunki i specyfikę podróżowania w danym rejonie. Jeżeli ktoś pyta co jest szczególnego w naszych wyjazdach to na pewno przewodnicy. Zapewniają opiekę i szczególną pomoc w poznaniu odwiedzanych miejsc, dbają też o dobrą atmosferę na wyjazdach.

Dlaczego Horyzonty

Przygotowywanie wypraw i ich prowadzenia jest naszą pasją. Interesujemy się ptakami, wędrujemy po górach, jeździmy rowerami, fotografujemy i docieramy do najdalszych zakątków Ziemi, aby później podzielić się swoimi doświadczeniami i zdobytą wiedzą z Uczestnikami naszych wyjazdów.
20 latPodróżujemy z Wami
po całym świecie!
5 tys.Zadowolonych podróżników
każdego roku
60Ofert wyjazdów
w stałej ofercie biura
250Terminów dostępnych
przez 12 miesięcy w roku!

Klub Podróży Horyzonty Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Zdalne zarządzanie biurem podróży poprzez wdrożenie dedykowanej platformy informatycznej rozwiązaniem na sytuacje kryzysowe Klubu Podróży Horyzonty.

Celem projektu jest zapewnienie zdalnej i zautomatyzowanej obsługi klienta, co znacznie poprawi jakość świadczonych usług oraz zwiększy odporność biura na sytuacje kryzysowe.Dofinansowanie projektu z UE: 234 719,17 PLN